Chata s tradicí

— UBYTOVÁNÍ —

Chata Karolínka nabízí ubytování ve 2 - 6 lůžkových pokojích (i s možností přistýlky) s příslušenstvím na pokojích i společných, restauraci s barem a perfektní kuchyň. Chata je po celkové rekonstrukci a stále se modernizuje.
Má vlastní letní parkoviště , v zimně je příjezdová cesta udržována přesto  jsou nutné sněhové řetězy, kdo se rozhodne nechat auto na centrálním parkovišti tomu zavazadla k chatě přivezeme. Ubytování možno se snídaní nebo polopenzí s večeří o třech chodech (polévka, hlavní jídlo, dezert) za cenu 150Kč pro dospělou osobu a 100Kč za dítě.

Chata je vhodná pro rodinnou rekreaci, školy v přírodě , lyžařské pobyty, víkendové pobyty, firemní akce, jazykové kurzy, letní tábory.

 

 

— PŘÍJEMNÁ RESTAURACE S ČESKOU KUCHYNÍ —

 

 

           —  RESTAURACE — 

Květen a červen otevřeno pouze o víkendech a pondělí 8.5.

11:00 - 22:00h

Vaříme od 11:00 - 19:45

Malebná chata Karolínka Vám nabízí příjemné posezení v krásné dřevěné horské restauraci s domácí kuchyní a příjemnou obsluhou.
Než se Vám připraví domácí speciality, zkrátí Vám čekání nádherný výhled na Ještěd, Trosky, Bezděz či nezapomenutelný západ slunce nad Českým Rájem. Při dobré viditelnosti můžete dohlednout až na Říp nebo do Prahy.
Večerní zahřátí gročkem, svařákem či panáčkem dobré slivovice jsou samozřejmostí, ale ani chmelový nápoj nesmí chybět.

Těšíme se na Vaši návštěvu a posezení u nějaké dobroty na naší chaloupce...