Užijte si v zimě i v létě

— Aktivity —

V létě Benecko nabízí mnoho km značených turistických a cykloturistických cest. Je zde půjčovna horských kol a tenisové kurty, solárium, posilovna, sauna, stolní tenis, kulečníky... K dispozici jsou prolézačky pro děti a pískoviště, gril a terasa s výhledem. Za chatou je hřiště na míčové hry. Můžete navštívit disco A CLUB, billiard atd V nedalekém Špindlerově mlýně se nachází letní bobová dráha. Pro zpestření pobytu návštěvníků jsou připraveny jízdy na koních a atraktivní vyhlídkové lety.

Do vzdálenosti 300 m se nacházejí všechny lyžařské tratě, jak pro začátečníky - lyžařská škola, tak i pro pokročilé. Možnost nočního lyžování na osvětlených sjezdovkách (750m, 500m a 300m). Všechny sjezdové tratě jsou denně upravovány.

Benecko nabízí 4 sedačkovou lanovku, 11 vleků a dvě snowtubingové dráhy (Snowtubing). Samozřejmostí je umělé zasněžování a každodenní večerní lyžování (Provoz lanovky a vleků). Pokud nejezdíte na lyžích ani snowboardu, ale dáváte přednost běžkám, máme pro Vás připravené běžkařské tratě, na kterých se můžete věnovat klasice i bruslení (Běžkařský ráj). U nás můžete i sáňkovat a bobovat (Sáňkování). 

Je zde půjčovna lyží i snowboardů. V těsné blízkosti chaty se nachází asi 50 km perfektně upravovaných běžeckých tratí. Zavedou Vás jak na hřebeny Krkonoš, jako Medvědín, Horní Mísečky, Vrbatova Bouda..., tak i do údolí - Špindlerův Mlýn, Herlíkovice apod.

Bruslařský stadion, upravované běžecké tratě, (na Sjezdovky Špindlerův Mlýn a Horní Mísečky), vleky - Šlohnerka (300 m dlouhý s osvětlením a umělým sněhem), Kejnos (700 m dlouhý s osvětlením, umělým sněhem), Liška (500 m dlouhý), Žalý (dlouhý 2 km), snowtubing - jízda na duších, Kněžice 2 km.